بسیج ولایت

به امید دنیایی بهترو سرزمینی آبادتر

آگهی آگهی

روحانیون نقش فرماندهی مقابله با دشمنان انقلاب اسلامی را بر عهده دارند

حجت الاسلام حاجی صادقی گفت: در زمانه ای که دشمنان انقلاب از هر فرصتی برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی استفاده می کنند، روحانیون نقش اثرگذار و فرماندهی مقابله با این هجمه ها را بر عهده دارند.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری بسیج به خرمشهر، حجت الاسلام حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ویژه برنامه جشنواره ملی سرزمین نور که به میزبانی حوزه های علمیه کشور در اردوگاه شهید باکری خرمشهر برگزار شد، با بیان اینکه نقش روحانیت در دوران دفاع مقدس ستودنی بود، گفت: دوران شکوهمند دفاع مقدس، برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی است و نباید از حق گذشت که روحانیت در دوران دفاع مقدس، فقط مسئولیت فرماندهی و بصیرت افزایی نداشتند بلکه در کنار آن، در بعد رزمی هم پیشتاز بودند و در طول این هشت سال، شهدای روحانی بسیاری بودند که خون خود را برای حفظ اسلام و انقلاب، اهدا نمودند.


وی با بیان اینکه در دوران جنگ نرم و تهاجم فرهنگی دشمن، نقش روحانیون برای مقابله با این هجمه ها اثرگذار و تعیین کننده است، افزود: در زمانه ای که دشمنان انقلاب اسلامی از هر فرصتی برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی و همچنین تغییر افکار و ایمان جوانان کشورمان استفاده می کنند، روحانیون نقش اثرگذار و فرماندهی مقابله با این هجمه ها را بر عهده دارند.


نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: نهادهای مقدسی همچون سپاه و بسیج برای دفاع از اسلام ناب محمدی، نیاز دارند که از معنویت روحانیت تغذیه کنند تا توانمند شوند و بتوانند در پاسداری از ارزش ها و آرمان های امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی، پیشتاز باشند.


تحقق امنیت بدون بسیج امکان ندارد

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اغتشاشات خیابان پاسداران تهران گفت: گستاخی طرف مقابل باعث شهادت بچه‌های خوب ما شد که در این جریان ناجا با خویشتنداری عمل کرد که این خویشتنداری بر اساس تدبیر بود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج، سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در خصوص همراهی بسیج با نیروی انتظامی در حوادث دی‌ماه و اغتشاشات دراویش گنابادی در پاسداران تهران اظهار داشت: فصل جدیدی در همکاری بسیج با نیروی انتظامی باز شده و جلسات متعددی چه در سطح مرکزیت و چه در سطح استان‌ها تا پایین‌ترین رده‌ها نیز برگزار شده است. 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تأکید بر این مطلب که تحقق امنیت بدون بسیج امکان ندارد، تصریح کرد: هر قدر تعامل و همکاری نیروی انتظامی و بسیج بیشتر باشد، احساس امنیت و خود امنیت ارتقاء می‌یابد. 

وی افزود: اخیراً با کمک نیروی انتظامی و تعاملات خوبی که فی‌مابین وجود دارد،‌ دایره کار ما توسعه یافته و مثالش همین موارد دی‌ماه و اغتشاشات دراویش بوده است. 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پاسخ به دیگر پرسش فارس در خصوص ادامه همکاری بسیج با نیروی انتظامی، اعلام کرد: این همکاری تازه شروع شده است؛ در مورد پایتخت خصوصاً و در مورد همه نقاط کشور عموماً، به ویژه شهرهای بزرگ و کلان‌شهرها اقدامات و تعاملات خوبی در حال شکل‌گیری است. 

سردار غیب‌پرور ادامه داد: این هماهنگی‌ها تا سطح معاونت پیش رفته و دستورالعمل‌ها در حال نگارش است؛ بعضی از موارد نیز در اقصی‌نقاط کشور اجرایی شده و تأثیرات مثبتی را به دنبال داشته است؛ تأثیراتی که در چند سفر استانی، نمایندگان مقام معظم رهبری از آن اظهار رضایت و تشکر کردند. 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد:‌ فرمانده و عوامل ناجا همه تلاش‌شان این بود که با تدبیر عمل کنند و واقعاً این اتفاق هم افتاد؛ البته کسی دوست نداشت که ۳، ۴ نفر از بچه‌های خوب ما چه در نیروی انتظامی و چه در بسیج شهید شوند. 

عالی‌ترین مقام بسیج کشور تأکید کرد: شهادت بچه‌های خوب ما گستاخی طرف مقابل بود و البته خویشتنداری عزیزان ما در نیروی انتظامی؛ این خویشتنداری براساس تدبیر بود؛ چه بسا اگر یک اقدام عجولانه‌ای انجام می‌گرفت،‌ هزینه‌های زیادی را مترتب می‌کرد. 

وی افزود: عزیزان ما در نیروی انتظامی واقعاً تلاش خود را کردند، پای کار بودند و اقدامات خود را انجام دادند.واردات کالای قاچاق به اقتصاد مملکت آسیب می‌رساند

امام‌جمعه فردیس گفت: واردات کالای قاچاق باعث بیکاری کارگران ایرانی می‌شود و به اقتصاد مملکت آسیب می‌رساند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرج ، حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی‌اکبر ایمانی در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان فردیس بابیان اینکه بهتر است روحیه نقدپذیری داشته باشیم، گفت: باید مسئولان کشور روحیه انتقادپذیری خود را افزایش دهند.

واردات کالای قاچاق به اقتصاد مملکت آسیب می‌رساند

وی در ادامه با اشاره به اقداماتی گسترده‌ای که کشور ایران در سال جاری داشته است، افزود: موفقیت‌های بسیاری را برای کشور داشته‌ایم اما در بحث اقتصاد مقاومتی موفق نشدیم.

خطیب نماز جمعه فردیس با اشاره به اینکه مرزهای کشور را برای قاچاق و واردات باز مانده است گفت: کالای قاچاق باعث بیکاری کارگران ایرانی می‌شود و به اقتصاد مملکت آسیب می‌رساند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین ایمانی با اشاره به هجمه‌ها فرهنگی علیه مسلمانان، بیان کرد: گروهی به نام اسلام دارند هجمه‌های فرهنگی علیه ما انجام می‌دهند و باید در همین راستا آگاه‌سازی را در میان اقشار مردمی انجام دهیم.

وی بابیان اینکه شیعه انگلیسی و سنی آمریکایی دو لبه یک قیچی هستند، یادآور شد: دشمنان اعتبارات بسیاری برای انجام کارهای تهاجم فرهنگی در نظر گرفته‌اند و برخی از افراد که آگاهی کافی ندارند تحت تأثیر این هجمه‌ها قرار می‌گیرند.

امام‌جمعه فردیس با اشاره به اینکه آن‌ها مسلمانان را غده سرطانی برای دنیا می‌خواندند، تصریح کرد: غرب معتقد است که باید با براندازی نرم در جمهوری اسلامی ایران صورت گیرد چراکه با انجام فعالیت‌های نظامی به اهداف خود نخواهند رسید.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین ایمانی بابیان اینکه کارشناسان آمریکایی در نظر دارند از واقعه عاشورا به نفع خود استفاده کنند، گفت: آن‌ها اقداماتی همچون قمه‌زنی و راه رفتن روی آتش و شیشه که توسط گروهی اندک و نادان انجام می‌شود را به جهانیان نشان می‌دهند تا چهره اسلام را زشت معرفی کنند.

وی در پایان متذکر شد: مردم انقلابی ایران اجازه این را نخواهند داد که دشمنان انقلاب و جمهوری اسلامی ایران به زیاده‌خواهی‌ها و روحیه تجاوزگری خود ادامه دهد.


دشمن قوه قضاییه ای می خواهد که کمک شان کند


امام جمعه موقت تهران گفت: دشمن امروز با برنامه‌ریزی‌های خود به دنبال ایجاد اضطراب و ناامنی و فشار در مسائل اقتصادی کشور است.

به گزارش خبرگزاری بسیج، آیت‌الله امامی کاشانی امام‌جمعه موقت تهران در خطبه‌های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه پایتخت اظهار داشت: توکل به خدا باعث موفقیت انسان می‌شود و با توجه به اینکه در آخر سال و نزدیک ماه رجب هستیم، به مردم محتاج و نیازمند کمک کنیم تا سال نیکی داشته باشیم و اگر هم مستمندی را نمی‌شناسیم به کمیته امداد کمک کنیم.

وی افزود: مسئله امنیت اولین مسئله یک جامعه است و فکر و اعتقاد و معنویت بعد از امنیت است. مسئله بعدی مسئله اقتصادی است سپس شکر مردم نسبت به مسائل الهی و مادی است.

امامی کاشانی تأکید کرد: جمهوری اسلامی ایران به دو نعمت معنویت و زندگی و مسائل اقتصادی در کشور دست یافته و باید آنها را نگه داشته و پاس بدارد، البته همانطور که اعلام کردم در معنویت مسئله اول امنیت و بعد توحید است.

امام جمعه موقت تهران در ادامه با اشاره به زمان طاغوت و وضعیت سیاسی آن زمان، اظهار داشت: خفقان در آن زمان به حدی بود که اگر فردی مانند مرحوم آقای راشد در تریبون مجلس بسم‌الله می‌گفت و حدیث از پیغمبر نقل می‌کرد، به او تذکر می‌دادند و این نشان‌دهنده وضعیت آن زمان بود.

امامی‌کاشانی تأکید کرد: دشمن امروز به دنبال دو کار در ایران است، یکی ایجاد اضطراب و ناامنی و دیگری فشار در مسائل اقتصادی است. دشمن مجلسی نمی‌خواهد که نماینده حرفش را با بسم‌الله شروع کند و علیه نظام سلطه سخن بگوید و بیانیه بدهد.

وی تصریح کرد: دشمن قوه قضائیه‌ای می‌خواهد که کمکش کند نه اینکه وقتی عده‌ای اغتشاش‌گر شلوغ می‌کنند وارد عمل شود و توسط نیروهای امنیتی با آنها برخورد کند. دشمن قوه قضائیه‌ای که رئیس آن مجتهد عادل آقای لاریجانی است نمی‌خواهد. دشمن کشوری که امنیتش توسط نیروهای سپاه و دیگر نیروهای امنیتی ایجاد می‌شود را نمی‌خواهد.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به جایگاه بالای ولایت فقیه در جمهوری اسلامی ایران،‌گفت: به جوانان می‌گویم که اگر زمان و شرایط طاغوت در گذشته ادامه می‌یافت امروز چیزی از ایران باقی نمی‌ماند. کشور ایران از نظر معنویت قابل مقایسه با هیچ کشور دیگری نیست، مگر کشورهایی که بوی ایران به آنها خورده باشد مثل عراق و سوریه.

امامی‌کاشانی اظهار داشت: همه ما مخصوصاً مسئولان وظیفه داریم که به مردم خدمت کنیم و مشکلات آنها را احساس و در راه حل آنها قدم برداریم و نباید به شرایط فعلی راضی بود.

وی در پایان از زحمات آیت الله جنتی که 25 سال نمازجمعه تهران را اقامه می‌کرد،‌تقدیر و تشکر کرد.


جریمه ۶۰ هزار تومانی پلیس مدرسه در انتظار رانندگان متخلف

رئیس پلیس راهور ناجا گفت: اگر راننده‌ای به فرمان پلیس مدرسه توجه نکند، ۶۰ هزار تومان جریمه می‌شود.

به گزارش سرویس دانش آموزی خبرگزاری بسیج، سردار تقی مهری رئیس پلیس راهور ناجا  در خصوص جریمه عدم توجه به فرمان پلیس مدرسه، اظهار داشت: اگر راننده‌ای به فرمان پلیس مدرسه توجه نکند، 60 هزار تومان تحت عنوان «عدم توجه به فرمان پلیس مدرسه» جریمه می‌شود.

وی در خصوص انتخاب پلیس مدرسه، گفت: پلیس مدرسه از بین دانش‌آموزان با هماهنگی پلیس و مدیر مدرسه انتخاب می‌شوند و آموزش می‌بینند و در نهایت پرچم ویژه به آنها داده می‌شود.

به گزارش فارس، سردار مهری افزود: پلیس مدرسه در هنگام خروج دانش‌آموزان از مدرسه و گذر از عرض خیابان، دانش‌آموزان را از محل خط‌کشی عابر پیاده عبور می‌دهد. 


گالری تصاویر

تمامی حقوق مطالب سایت متعلق به وبلاگ بسیج ولایت می باشد
طراحی و اجرا:سایت ستاپ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic