بسیج ولایت

به امید دنیایی بهترو سرزمینی آبادتر

آگهی آگهی

محرومیت زدایی اولویت نخست سپاه و بسیج

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با بیان اینکه محرومیت زدایی از اولیت‌های نخست سپاه و بسیج می‌باشد، گفت: اصلی‌ترین راه تحقق محرومیت زدایی در کشور همدلی و همکاری مسئولان و مردم با یکدیگر است.
اصلی ترین راه تحقق محرومیت زدایی در کشور همدلی و همکاری است/محرومیت زدایی اولویت نخست سپاه و بسیج
 
به گزارش خبرگزاری بسیج ازاردبیل، سردار سرتیپ دوم پاسدار جلیل بابازاده قانع به همراه استاندار اردبیل در بازدید از روستاهی تحت نظر قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه استان در بخش خورش رستم جنوبی در منطقه هشجین اظهار داشت: از سال ۹۵ قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان اردبیل در اردبیل ماموریت رسیدگی به ۳ دهستان دهستان صلوات از شهرستان مشگین‌شهر با ۱۸ روستا، دهستان موران از شهرستان گرمی با ۴۴ روستا و دهستان خورش رستم شهرستان خلخال با ۱۸ روستا آغاز کرده است.

وی افزود: قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان اردبیل با رویکرد محرومیت‌زدایی در ۵ عرصه عمرانی، سلامت، فرهنگی، تعلیم و تربیت و اشتغال از طریق توانمندسازی، رشد و ارتقای ظرفیت‌های انسانی و طبیعی در حال فعالیت است.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل تصریح کرد: یکی از فعالیت‌های مهم قرارگاه را حوزه فرهنگی دانست و گفت: استقرار روحانیان در روستا‌های هدف با همکاری حوزه‌های علمیه استان و اداره کل تبلیغات اسلامی و فعالیت در عرصه‌های دینی، فرهنگی و اعتقادی از مهم‌ترین برنامه‌های قرارگاه است.

بابازاده لبخند و خوشحالی روستائیان را پاداش بزرگی در مقابل اقدامات قرارگاه دانست و بیان داشت: مهم نیست که چه کسی این اقدامات را انجام می‌دهد بلکه انجام کار و فعالیت برای روستا‌ها و محرومان مهم‌ترین هدف و دغدغه ما است.

سردار بابازاده با بیان اینکه محرومیت زدایی از اولیت‌های نخست سپاه و بسیج می‌باشد، تاکید داشت: اصلی‌ترین راه تحقق محرومیت زدایی در کشور همدلی و همکاری مسئولان و مردم با یکدیگر است.

وی گفت: ما در قرارگاه پیشرفت و آبادانی موضوع "خواستن توانستن است را با اقدامات انجام یافته به اثبات رساندیم و وحدت را به معنای واقعی نه شعاری یعنی همکارانی که در مجموعه دولت حضور دارند و مجموعه مردمی که نیازمند راه و آب و برق و راه‌های بین مزارع در روستا‌ها بوند پروژه‌ها را با مشارکت و همکاری خود مردم و دستگاه‌های دولتی با امکانات سپاه به خوبی پیش بردیم.

فرمانده سپاه حضرت عبس(ع) استان اردبیل بیان کرد: مجموعه‌هایی که در روستا‌های گلوجه، پشگمام، کرنق، طویستان، زاویه جعفر آباد، طویستان در بخش خورش رستم جنوبی شهرستان خلخال که همه اینا حاصل هماهنگی، همکاری و یکدلی، بویژه کار شنابه روزی همه عزیزان در قرارگاه پیشرفت و آبادانی به منصه ظهور رسانده که اقدامات لازم را نحو احسن انجام دادند.
 
سردار بابازده در آخر با بیان اینکه هر کس ما را در پیشبرد اهداف برنامه های قرارگاه پیشرفت و آبادانی کمک کرده بخصوص دولت محترم و مردم عزیز و همکاران خود در سپاه پاسداران قدردانی و سپاسگذاری میکنیم، افزود: به حول قوه الهی در این راه خدمت ثابت قدم خواهیم ماند و در راه خدمت به مردم از هیچ کاری دریغ نخواهیم کرد.گالری تصاویر

تمامی حقوق مطالب سایت متعلق به وبلاگ بسیج ولایت می باشد
طراحی و اجرا:سایت ستاپ
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic