تبلیغات
بسیج ولایت - برای موشک‌های هوشمند آمریکا در سوریه آماده باشید

بسیج ولایت

به امید دنیایی بهترو سرزمینی آبادتر

آگهی آگهی

برای موشک‌های هوشمند آمریکا در سوریه آماده باشید


سخنگوی وزارت خارجه روسیه در واکنش به هشدار ترامپ به روسیه مبنی بر اینکه «برای موشک‌های هوشمند آمریکا در سوریه آماده باشید» اعلام کرد: موشک‌های هوشمند باید به سوی تروریست‌ها پرتاب شود، نه دولت‌های قانونی.

به گزارش خبرگزاری بسیج، ماریا زاخاروا، سخنگوی وزارت خارجه روسیه در واکنش به هشدار دونالد به روسیه اعلام کرد: موشک‌های هوشمند باید به سوی تروریست‌ها پرتاب شود، نه دولت‌های قانونی.
گفتنی است، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا به هشدار روسیه درباره سرنگون کردن موشک‌های آمریکایی بر فراز سوریه واکنش نشان داده و از آن‌ها خواسته خود را برای موشک‌های آمریکا آماده کنند.
ترامپ جدیدترین توییت خود نوشته است: روسیه گفته که هر موشکی را که به سوریه شلیک شود، خواهد زد. ای روسیه آماده باش! چون موشک‌ها دارند می‌آیند، تر و تمیز و تازه و هوشمند! نباید با حیوان آدم‌کش با گاز که از کشتن مردم خودش لذت می‌برد شریک می‌شدید!

به گزارش تسنیم، زاخاروا در حساب رسمی فیسبوک خود نوشت: مگر کارشناسان سازمان منع سلاح‌های شیمیایی (OPCW) هشدار نداده‌اند که موشک‌های هوشمندی که ترامپ از آن‌ها دم می‌زند، می‌تواند تمام اسناد موجود دایر بر اینکه سلاح‌های شیمیایی در سوریه استفاده شده را نابود کند. پس شلیک احتمالی موشک‌های هوشمند آمریکا ممکن است تلاشی برای از بین بردن شواهد حمله شیمیایی ادعایی در سوریه باشد. موشک‌های هوشمند باید به سوی تروریست‌ها پرتاب شود، نه به سوی دولت قانونی یک کشور که چندین سال است با گروه های تروریستی بین المللی مبارزه می کند.


گالری تصاویر

تمامی حقوق مطالب سایت متعلق به وبلاگ بسیج ولایت می باشد
طراحی و اجرا:سایت ستاپ