تبلیغات
بسیج ولایت - حمایت از کالای ایرانی، مصداق استقلال است

بسیج ولایت

به امید دنیایی بهترو سرزمینی آبادتر

آگهی آگهی

حمایت از کالای ایرانی، مصداق استقلال است

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز گفت : مصداق استقلال و عزتمندی کشور در حوزه تمدن ایرانی اسلامی،رونق بخشیدن فضای کسب و کار، ارتقاء قدرت ملی و تثبیت عزت ملی ، حمایت همه آحاد جامعه از تولیدات داخلی و بهره مندی از کالای ایرانی است.  

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرج ، به نقل از روابط عمومی سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز سردار سید یوسف مولایی با اشاره به نامگذاری سال 97 از سوی رهبر معظم انقلاب در خصوص حمایت از تولیدات داخلی، اضافه کرد: این نامگذاری ها براساس تدبیر رهبری و در راستای رفع مشکلات کشور انجام می شود.

حمایت از کالای ایرانی، مصداق استقلال است/افزایش قدرت ملی با حمایت از تولید ملی

فرمانده سپاه استان البرز با بیان اینکه حمایت از کالای ایرانی مسئله کلیدی و مهم برای رشد اقتصادی کشور است، افزود: حمایت از تولید ملی آثار ارزشمندی داشته و می تواند اشتغال کشور را نیز تضمین کند.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز گفت: مصداق استقلال و عزتمندی کشور در حوزه تمدن ایرانی اسلامی، حمایت همه آحاد جامعه از تولیدات داخلی و بهره مندی از کالای ایرانی است.

سردار مولایی گفت : بحث حمایت از کالای ایرانی اهمیت ویژه ای در ثبات رونق اقتصادی ، معیشت و دغدغه اشتغال در کشور دارد و این نامگذاری با درایت و هوشمندی رهبر معظم انقلاب اسلامی انتخاب شده است.

وی به مزایای خرید از کالاهای ایرانی تاکید کرد و افزود: رونق بخشیدن فضای کسب و کار، ارتقاء قدرت ملی، تثبیت عزت ملی، جلوگیری از بیکاری جوانان وکارگران است.تولید ملی وحمایت از کارآفرین یا هر شخصی که بتواند کمکی به تولید ملی انجام دهد باید در اولویت کاری مسئولین قرار گیرد.

فرمانده سپاه استان البرز افزود : اقتصاد مقاومتی نیازمند هدفگذاری و برنامه ریزی مدون کوتاه مدت و بلند مدت دقیق بوده که نقش مسئولین را در تحقق این مهم را به خوبی نشان ‌می‌دهد البته که این حمایت باید از کوچک‌ترین خریدار تا واردکنندگان کالاهای خارجی به کشور مورد توجه قرار گیرد زیرا به گفته بسیاری از کارشناسان مهم‌ترین عامل اجرایی نشدن اقتصاد مقاومتی حمایت نکردن از تولید داخلی و واردات بی رویه کالاهای خارجی بوده است.

سردار سید یوسف مولایی درباره ضرورت پرداختن به شعار سال در حمایت از کالای ایرانی اظهارکرد: مسئولین باید بیشتر در حمایت از کالای ایرانی میدان‌داری کنند. حضور پررنگ مسئولین منجر به فرهنگ‌سازی در بین مردم می شود. صرف سخنرانی، شعار سال محقق نخواهد شد.

وی در ادامه گفت: تنها تعصب داشتن به کالای ایرانی کافی نیست، بلکه تولیدکنندگان باید کیفیت را بالا ببرند تا به سطحی که مردم انتظار دارند، دست یابیم. کالای ایرانی باید بتواند با کالای خارجی رقابت کند.

وی مصرف کالای داخلی و پرهیز از مصرف کالاهای خارجی را از مولفه‌های اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و گفت: تمام آحاد مردم باید توجه کنند که مقام معظم رهبری شعار امسال هم با موضوع اقتصادی و اتکا به جوانان داخل کشور نامگذاری کرده اند، مردم، بسیجیان، پاسداران و رزمندگان باید با خرید کالای ایرانی به فرمایشات معظم له لبیک بگوییم.


ازادمهر غریبی    |  دوشنبه 20 فروردین 1397 02:26 ب.ظ
جایی برای روشنفکران نگذاشتید همه را درهم کوبیدید و حرف از کالای ایرانی میزنید
متاسفم براتون بعد از چهل سال حالا به فکر کالای ایرانی افتادید یادتان رفته زمان خاتمی چه قدر کارگر افغانی وارد کردید و شد بختگی روی کارگرهای ایرانی و به خاک سیاه نشستند و یادتان رفته زمان احمدی نژاد ابروی ایران را در سازمان ملل برد با تناقض کاریها و کارگر چینی وارد کردید و از کوچکترین وسیله تا .. همین را بگیر بیا وارد کشور کردید و محصولات ایرانی را به خاک سیاه نشستندد و زمان روحانی هم ادامه دادید ..
ببینید کشورهای شرق اسیا چه کردند ژاپن و کره تاسف خورد و تاسف خورد ..
کالای ایرانی که با برند چینی ساخته میشه

گالری تصاویر

تمامی حقوق مطالب سایت متعلق به وبلاگ بسیج ولایت می باشد
طراحی و اجرا:سایت ستاپ