تبلیغات
بسیج ولایت - جوانان با حضور در مناطق راهیان نور با جان فشانی شهدا آشنا می‌شوند

بسیج ولایت

به امید دنیایی بهترو سرزمینی آبادتر

آگهی آگهی

جوانان با حضور در مناطق راهیان نور با جان فشانی شهدا آشنا می‌شوند


موسوی گفت: راهیان نور حضور در صحنه عملی است، که رزمنده‌ها برای دفاع از میهن خود آفریدند و حضور جوانان در این مناطق می‌تواند آن‌ها را با جان فشانی‌های شهیدان کشور آشنا و ورحیه رزمندگی را در آن‌ها تقویت کند.
سید ابوالفضل موسوی نماینده مردم شریق یزد در گفت‌و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج پیرامون اینکه راهیان نور حرکت عظیم فرهنگی است عنوان کرد: اگر زندگی بزرگان دینی و منش آن‌ها را بتوان با علم جدید و با استفاده از شبکه‌های مجازی به صورت فیلم برای جوانان به تصویر کشید، درس بزرگی برای آن‌ها خواهد بود.

وی افزود: این موضوع برای جنگ و یادگاران آن نیز صادق است، و بایستی هشت سال جنگ و جان فشانی‌های شهیدان را برای جوانان یادآوری کرد.

موسوی بیان کرد: اردو‌های راهیان نور حضور در صحنه عملی است، که رزمنده‌ها برای دفاع از میهن خود آفریدند و حضور جوانان در این مناطق می‌تواند آن‌ها را با جان فشانی‌های شهیدان کشور آشنا و ورحیه رزمندگی را در آن‌ها تقویت کند.
 
وی ادامه داد: رهبرانقلاب در دیدار اخیر، به فلسفه شکل گیری انقلاب اسلامی اشاره کردند و به علت ناکامی دشمنان انقلاب در دوران هشت سال دفاع مقدس و استمرار انقلاب اشاره فرمودند و همانطور که امام خامنه ای فرمودند، دشمنان انقلاب اسلامی با تشویق و حمایت های مالی و تسلحاتی صدام، فقط قصد تجاوز به خاک کشورمان را نداشتند، بلکه مهمترین هدف آنان شکست انقلاب اسلامی و ممانعت از صدور آن به خارج از ایران بود اما با شکست مواجه شدند.

موسوی در پایان یادآور شد: در تمامی عملیات‎ها بعد از عملیات والفجر مقدماتی تا پایان جنگ حضور داشته باشم

گالری تصاویر

تمامی حقوق مطالب سایت متعلق به وبلاگ بسیج ولایت می باشد
طراحی و اجرا:سایت ستاپ